Wandelvakantie Gran Canaria

Wandelvakantie Gran Canaria

Zaterdag 5 februari 2022 t/m zaterdag 12 februari 2022

De prijs per persoon voor een dubbel kamer in het 4**** hotel Abora Buenaventura is: € 595 p.p. 
De prijs per persoon voor een dubbel kamer in het 5***** hotel H10 Playa Meloneras Palace is: €  841,33 p.p. 

De prijs voor een dubbel kamer enkel bezet in het 4**** hotel Abora Buenaventura is: € 865 p.p. 
De prijs voor een dubbel kamer enkel bezet in het 5***** hotel H10 Playa Meloneras Palace is: €  1141,33 p.p. 

Gidsservice, de transfers en verzekeringen: € 300 p.p.

Dit geeft een totaalbedrag van: 
Wandelvakantie met overnachting in een dubbel kamer in het 4**** hotel Abora Buenaventura is: € 895 p.p.
Wandelvakantie met overnachting in een dubbel kamer in het 5***** hotel H10 Playa Meloneras Palace is: €  1141,33 p.p. 

Wandelvakantie met overnachting in een dubbel kamer enkel bezet in het 4**** hotel Abora Buenaventura is: € 1165 p.p.
Wandelvakantie met overnachting in een dubbel kamer enkel bezet in het 5***** hotel H10 Playa Meloneras Palace is: € 1441,33 p.p. 

Minimaal aantal deelnemers: 14
Maximaal aantal deelnemers: 19

Inbegrepen in deze totaalprijzen zijn:

• Accommodatie van het hotel.
• Halfpension vanaf het avondmaal op 5 februari tot en met het ontbijt op 12 februari 2022.
• Gratis toegang tot de spa inbegrepen voor het 5***** hotel, niet inbegrepen bij het 4**** hotel!
• 6 Begeleide wandelingen meertalig (ook in het Nederlands).
• Transfers op het eiland zoals beschreven bij de 6 wandelingen.
• Meertalige (ook Nederlands) gidsservice
• Water voor tijdens de wandelingen.
• Ongevallenverzekering tijdens de wandelingen.
• Transfer van en naar de luchthaven op Gran Canaria op respectievelijk 5 en 12 februari 2022.

Niet inbegrepen in deze totaalprijzen:

• De vlucht heen en terug (deze kan je al vanaf € 165 zelf boeken, bijvoorbeeld met Transavia vanuit Eindhoven).
   Er zijn tal van luchtvaartmaatschappijen en luchthavens die op Gran Canaria vliegen.
• Picknicks voor tijdens de wandelingen (we stoppen hiervoor aan een lokale supermarkt waar je zelf inkoopt).
• Drankjes bij het avondeten.
• Fooien.
• Reisverzekering, kan tegen € 35 p.p. worden bijgeboekt.

Wandelprogramma (onder voorbehoud)

  1. Het Stuwmeer van Las Niñas
  2. Het Wilde Westen van Gran Canaria
  3. Het Ravijn der Torenvalken
  4. Wandelen langs afgronden en ravijnen
  5. Te voet langs de tweede hoogste steilkust naar het Werelderfgoed van UNESCO
  6. Zonsondergang aan Roque Nublo

Bekijk via deze weblink het wandelprogramma (onder voorbehoud) van deze wandelvakantie.

Een vrije dag, mogelijkheid om doorheen de zandduinen te struinen, op 10 minuten wandelen vanaf het hotel. De ‘dunas de Maspalomas’ is een beschermd natuurgebied van 400 hectare.

In februari is het tussen 10:00 en 17:00 uur tussen 20ºC en 25ºC. Ons hotel ligt in het zuiden.
In het noorden en in de bergen (boven de 1000m) kan het kouder zijn. Er kan in het noorden een regendag tussen zitten maar dan gooien we het programma om.

Onze gids is de Vlaamse Sofie Hendrikx van Mogan Verde. Jullie kennen haar al van haar wandelreportages over Gran Canaria in onze Wandelkrant!

Er wordt regelmatig een pauze gehouden en geven degelijke en geanimeerde uitleg over de fauna, flora en het patrimonium tijdens de wandelingen. Geen haastwerk, er is volop tijd om foto’s te maken.

Meer informatie of deze reis boeken? Mail Sofie Hendrikx via mogan.verde@gmail.com